Vážení užívatelia, v stredu 18. 11. 2020 v priebehu dňa vás na tejto adrese privíta úplne vynovená služba VOYO. Prihlásiť sa bude možné prostredníctvom vašej súčasnej e-mailovej adresy a hesla. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že vám nové VOYO zaručí skvelé zážitky pri sledovaní vášho obľúbeného obsahu. Váš VOYO tím.
 
 
 
 

O službe

O službe

VOYO je platenou audiovizuálnou mediálnou službou na požiadanie určenou na sledovanie programov v momente, ktorý si Užívateľ zvolil, poskytovaná prostredníctvom elektronických komunikácií na jeho osobitnú žiadosť na základe katalógu programov zostaveného Prevádzkovateľom alebo treťou stranou, ktorej hlavným účelom je informovať, zabávať alebo vzdelávať širokú verejnosť.

Služba VOYO Vám prináša široký výber filmov, seriálov, televíznych relácií, živé vysielanie vybraných programov, ako aj priame prenosy športových udalostí.

Zároveň Vám ponúka aj špeciálny obsah, ako napríklad necenzurované a rozšírené verzie vybraných reality šou, pohľady do zákulisia alebo ďalšie diely Vašich obľúbených seriálov ešte pred ich premiérou na televíznej obrazovke.

Pozeranie akéhokoľvek obsahu na stránke VOYO.sk je podmienené bezplatnou registráciou (ďalej len „Registrovaný užívateľ“) a zaplatením ceny za službu. Zaregistrovať sa môžete kliknutím na položku „Registrácia“ v pravom hornom rohu stránky.

Prevádzkovateľ týmto poučuje Registrovaného užívateľa, že zaplatením Registrovaného užívateľa za službu VOYO, začne Prevádzkovateľ poskytovať službu VOYO pred uplynutím lehoty (14 dní)  na odstúpenie od zmluvy,  v dôsledku čoho Registrovaný užívateľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy v danej lehote. 

Cena za službu
Filmy, seriály, relácie, živé vysielanie, spravodajstvo či športové prenosy, ako aj špeciálny obsah môžete sledovať v rámci

  • mesačného predplatného vo výške 5,99 € (pri platbe kartou je k dispozícií aj 3 alebo 6 mesačné predplatné za zvýhodnenú cenu).

Ak máte chuť iba na jeden film, vyberte si niektorý z prémiových titulov.

Prémiové tituly sú Vám k dispozícii len za jednorazový poplatok (pay per view) na obdobie 48 hodín. Tieto filmy nie sú viazané na predplatné, na ich sledovanie nemusíte byť predplatiteľom. Cena prémiového titulu je uvedená vždy v konkrétnej výške v sekcii „Prémiové tituly“ na stránke VOYO.sk.

Zaplatíte úplne jednoducho
Za službu je možné zaplatiť platobnou kartou, zaslaním SMS správy prostredníctvom mobilného telefónu, cez PayPal alebo pomocou vouchera/darčekovej poukážky. 

Vyskúšajte VOYO na 7 dní zadarmo!
Ak si chcete VOYO najprv vyskúšať, máte k dispozícii 7-dňové skúšobné obdobie zadarmo, ktoré je dostupné Registrovanému užívateľovi, ktorý si aktivoval predplatné formu SMS alebo platobnej karty na určité obdobie. 7-dňové skúšobné obdobie nie dostupné pri aktivácii predplatného cez PayPal.

Ak si Registrovaný užívateľ aktivoval predplatné formou platobnej karty, Prevádzkovateľ mu na platobnú kartu zaúčtuje poplatok 0.01 EUR, ktorý bude Registrovanému užívateľovi v lehote 14 dní po uplynutí skúšobného obdobia na platobnú kartu vrátený. V prípade, ak Registrovaný užívateľ v rámci skúšobného obdobia stratí záujem o službu VOYO na predplatené obdobie, je oprávnený najneskôr v posledný deň skúšobného obdobia od zmluvy odstúpiť.

Čo potrebujete?
Na bezproblémové využívanie služby a sledovanie videí je potrebné použiť počítač s kvalitným vysokorýchlostným pripojením na internet – minimálna prenosová rýchlosť na úrovni 2 Mb/s. Ďalšie podrobnejšie informácie o základných technických požiadavkách nájdete v sekcii Pomoc. Zároveň vám odporúčame vyskúšať testovacie video v štandardnom SD rozlíšení alebo testovacie video v HD rozlíšení

Okrem počítača môžete VOYO sledovať aj na vybraných mobilných zariadeniach a smart televízoroch. V súčasnosti je VOYO aplikácia dostupná pre iPhone a iPad (stiahnuť aplikáciu), ako aj na smart televízoroch Panasonic. Podrobnejšie informácie o konkrétnych modeloch nájdete tu.

Ak máte záujem sledovať VOYO ako užívateľ mimo územia SR, je potrebné sa vopred  presvedčiť, či je Vami požadovaný obsah dostupný aj v zahraničí. Priamo pri každom titule v ponuke nájdete údaj o dostupnosti (vysielanie iba na Slovensku alebo celosvetovo).

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok alebo technických problémov použite, prosím, náš kontaktný formulár alebo napíšte na voyo@markiza.sk

Ďalšie informácie o službe

  1. Obchodné meno a sídlo spoločnosti prevádzkujúcej službu VOYO: MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r. o., so sídlom Bratislavská 1/a, 843 56 Bratislava („Prevádzkovateľ“)
  2. Služba VOYO je poskytovaná po dobu, za ktorú Registrovaný užívateľ uhradil platbu za službu v závislosti od zvoleného typu služby predplatné alebo jednorazový poplatok. Prevádzkovateľ začne poskytovať zvolenú službu Registrovanému užívateľovi zaplatením ceny za službu, a teda pripísaním ceny za službu v prospech účtu Prevádzkovateľa. Pre účely reklamácie poskytovanej služby je Registrovaný užívateľ povinný postupovať spôsobom v zmysle ods. 2.5.Všeobecnych podmienok („VP“). Poučenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy sa nachádza v prílohe č. 1 k  VP.
  3. Prevádzkovateľ zodpovedá za vady služby v zmysle §622 a §623 Občianskeho zákonníka.
  4. Prevádzkovateľ neposkytuje záruku na službu VOYO.
  5. Zmluva sa uzatvára na dobu určitú a) na dobu predplateného obdobia, za ktoré je predplatné uhradené alebo b) na dobu 48 hodín pre účely vzhliadnutia Titulu, za ktorý Registrovaný užívateľ uhradil jednorazový poplatok. Platnosť zmluvy sa automaticky predlžuje na ďalšie obdobie, na ktoré bolo predplatné Registrovaným užívateľom uhradené, ak Registrovaný užívateľ neaktivuje „STOP PREDPLATNÉ“ (t.j. vypovedanie zmluvy) na svojom Užívateľskom účte najneskôr do doby skončenia pôvodného predplateného obdobia. Momentom uhradenia jednorazového poplatku alebo predplatného Registrovaným užívateľom sa rozumie moment potvrdenia sprostredkovateľa služby realizovanej cez platobný kanál o rezervácii prostriedkov v prospech voyo.sk.
  6. Podmienky a informácie o spracúvaní osobných údajov užívateľov služby VOYO spoločnosťou MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o. sú uvedené na stránke
  7. Informácie o prípadných obmedzeniach poskytovania služby VOYO, ako aj informácie o spôsoboch platby, ktoré je možné použiť na úhradu za službu VOYO sú uvedené vo VP a v časti Zaplatíte úplne jednoducho.

 

Všeobecné podmienky