Vážení užívatelia, v stredu 18. 11. 2020 v priebehu dňa vás na tejto adrese privíta úplne vynovená služba VOYO. Prihlásiť sa bude možné prostredníctvom vašej súčasnej e-mailovej adresy a hesla. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že vám nové VOYO zaručí skvelé zážitky pri sledovaní vášho obľúbeného obsahu. Váš VOYO tím.
 
 
 
 
Actor: "Réka Derzsiová"
Zoradiť podľa | |Prehľadať celé Voyo
Skvelá nová česká komédia, ktorá Vás zabaví aj zahreje pri srdci.Čenda s Janou nemajú v živote na ružiach ustlané. On má dlhy všade, kam sa pozrie, a ich najčastejšou návštevou je exekútor. To ale zmení farárom požehnaný tiket do lotérie. Rozprávková výhra 176 miliónov korún otvára dvojice dvere do veľkého sveta neobmedzených možností. Ale tiež k množstvu ...
viac>>
Au pair Alžběta (23) se zoufale snaží vytvořit si svůj nový domov v Irsku tím, že si chce najít chlapa za každou cenu. Částečně proto, že její skutečný domov na Slovensku bude brzy srovnán se zemí kvůli nové dálnici, ale hlavně má své osobní důvody. Její starší sestra Tina (27), zasnoubená s Irem Stevem (30), jí chce pomoct, cítí, že jí to dluží.
viac>>